Filtry z Agro - Filtry to numer 1 na polskim rynku. Agro - filtry ukazuje zestawienie najpopularniejszych systemów filtracyjnych, najlepszych i najbardziej znanych producentów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi markami, dlatego są z nami  Agro - filtry!

Ankieta Florysty logo

Współpracujemy z najlepszymi na rynku! Filtry do Fiata, Case, JCB

Filtr do maszyn marki Fiat?

Wyszukaj filtr

Filtry do maszyn budowlanych i rolniczych

Filtry do maszyn znanych marek polskich i zagranicznych

Bezawaryjne i solidne filtry objęte gwarancją

Do maszyn budowlanych - MERLO, KUBOTA, DIECI

Do maszyn rolniczych - JOHN DEERE, VOLVO, NEW HOLLAND

Zobacz filtry FIAT w ofercie partnera

Filtry do maszyn FIAT

Filtry znanych producentów

Filtry CASE » Filtry MASSEY FERGUSON » Filtry FIAT » Filtry JBC » Filtry do maszyn »

Oleje, smary, filtry. Czego potrzebuje maszyna rolnicza do prawidłowego działania?

Nawet najnowocześniejszy ciągnij czy traktor nie będzie działał niezawodnie bez wymiany materiałów eksploatacyjnych ulegających zużyciu z sezonu na sezon.

Traktory czy cięgniki mają za sobą tegoroczną pracę na polu? Koniecznie wymień niezbędne materiały eksploatacyjne aby mieć pewność, że Twój park maszyn jest gotowy na nadchodzący sezon!

Na początku warto zwrócić uwagę na ciecze - do filtrów przejdziemy później. Ciecze, czyli dodatki do paliwa, płyny hamulcowe, płyny do wspomagania, płyny do chłodnic, smary, oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe, oleje silnikowe i wielefunkcyjne, oczywiście odpowiednio dobrane do Twoich maszyn. To ich wymiana jest niezbędna do prawidłowej pracy maszyn.

Olejowe, powietrzne, hydrauliczne, kabinowe

Jak często należy wymieniać filtry paliwa? Weźmy na przykład ciągnik. Filtr wstępny należy wymieniać wraz z każdą wymianą oleju w silniku, czyli co ok. 220-250 godzin. Filtr właściwy wymienia się o połowę rzadziej, ale również należy o nim pamiętać! Filtry wymienia się również w przypadki pojawienia się wody w paliwie, zanieczyszczeń lub kurzu. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju i wieku ciągnika oraz jakości paliwa.

Poznaj filtry takich marek jak: VALTRA, BOBCAT, VOLVO, DEUTZ-FAHR, DEUTZ, FIAT, RENAULT AGRI, FORD AGRI, LANDINI.Sprawdź tutaj »

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania - pisz śmiało na skrzynkę e-mail: [email protected]

Współpracujemy ze sklepem z filtrami do maszyn rolniczych

Jeśli szukasz najlepszych systemów filtracyjnych - Agro - filtry przychodzi ze swoją ofertą! Filtry od tej marki, poradzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami w Twojej maszynie rolniczej! To najwyższej jakości, objęte gwarancją, niezawodne produkty, które będą dzielnie służyć  Ci przez bardzo długi czas!