Filtry z Agro - Filtry to numer 1 na polskim rynku. Agro - filtry ukazuje zestawienie najpopularniejszych systemów filtracyjnych, najlepszych i najbardziej znanych producentów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi markami, dlatego są z nami  Agro - filtry!

Ankieta Florysty logo

Współpracujemy z najlepszymi na rynku dlatego masz pewność niezawodnej oferty!

Filtru do jakiej maszyny szukasz?

Wpisz i wyszukaj

Szeroki wybór filtrów do maszyn rolniczych

Polecamy filtry oryginalne oraz zamienne

Niezawodne filtry objęte długotrwałą gwarancją

Filtry do maszyn budowlanych: MASSEY FERUSON, ZEPPELIN, BOBCAT

Filtry do maszyn rolniczych: CHALLENGER, LAMBORGHINI, RENAULT AGRI

Zobacz filtry JBC w ofercie partnera

Filtry do maszyn JCB

Filtry znanych producentów

Filtry CASE » Filtry MASSEY FERGUSON » Filtry FIAT » Filtry JBC » Filtry do maszyn »

Wymiana części eksploatacyjnych w maszynach - filtry, oleje, smary

Czy wiesz, że tylko regularna wymiana materiałów eksploatacyjnych pozwala na równą i bezproblemową pracę maszyn budowlanych i rolniczych?

Podobnie, jak w samochodzie osobowym, w ciągniku czy traktorze również występują części, które zużywają się regularnie. Mowa to m.in. o filtrach - paliwa, hydraulicznych, powietrza. Ale jak często to robić?

Kabinowe, hydrauliczne, olejowe, powietrzne

Dlaczego współpracujemy z Agro - filtry? Ponieważ ich produkty, to najwyższa jakość i precyzja. Dzięki temu stanowią one najbardziej efektywne rozwiązania dla wszystkich maszyn. Cechuje je w głównej mierze elastyczność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. W swojej ofercie sklep Agro - filtry.pl posiada wszelkiego rodzaju filtry, nie tylko do maszyn rolniczych, lecz również filtry hydrauliczne, oleju, paliwa oraz powietrza!

Filtry paliwa wymieniamy w zależności od wieku silnika oraz rodzaju zużywanego paliwa. Filtr właściwy wymieniamy najczęściej wraz z olejem silnikowym - najlepiej przy co drugiej wymianie oleju z silnika. Filtry wstępne wymieniamy dwa razy częściej - przy każdej wymianie oleju. Filtry hydrauliczne w ciągniku wymieniamy po ok 1000-1200 godzinach pracy przy dużych maszynach, a przy mniejszych ciągnikach do 100 km - po ok 500 godzinach pracy. Filtry powietrza wymieniamy co rok.

Poznaj filtry takich marek jak: FENDT, KUBOTA, CASE, CATERPILLAR, CHALLENGER, DEWULF, DIECI, LAMBORGHINI.


Czytaj dalej »

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania - pisz śmiało na skrzynkę e-mail: [email protected]

Współpracujemy ze sklepem z filtrami do maszyn rolniczych

Jeśli szukasz najlepszych systemów filtracyjnych - Agro - filtry przychodzi ze swoją ofertą! Filtry od tej marki, poradzą sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami w Twojej maszynie rolniczej! To najwyższej jakości, objęte gwarancją, niezawodne produkty, które będą dzielnie służyć  Ci przez bardzo długi czas!